Sport op Zondag wordt alleen uitgezonden tijdens de voetbalcompetitie.

Sport op zondag is HET programma voor de lokale sport. Voetbal staat daarbij centraal maar ook andere verenigingen worden in de gelegenheid gesteld om uitslagen door te geven.

Heeft uw vereniging interesse?? Meldt u aan.

Tussen 14.30 en 16.30 uur zullen de verslaggevers rechtstreeks verslag doen van de wedstrijden.

Sport op Zondag wordt gemaakt door Frank Peters, Pieter Smits en Herman van Gaal


07-10-18
sv DWSH ’18 – VV Holthees-Smakt
HBV – SES
FC Uden – Juliana Mill

14-10-18
Fiducia – sv DWSH ’18
Juliana Mill – Achilles Reek
SES – Festilent

21-10-18
sv DWSH ’18 – Elsendorp
Juliana Mill – Toxandria
SIOL – SES

28-10-18
Astrantia – sv DWSH ’18
SES – Juliana Mill

04-11-18
VV De Zwaluw – sv DWSH ’18
DSV – SES
Juliana Mill – Hapse Boys

11-11-18
DSV – Juliana Mill

18-11-18
sv DWSH ’18 – SCV ’58
Achates RKOSV – Juliana Mill
SES – VV Gassel

25-11-18
VV Menos – sv DWSH ’18
Juliana Mill – SIOL
SES – SV Milsbeek

02-12-18
sv DWSH ’18 – SV Merselo
Estria – SES
Festilent – Juliana Mill

09-12-18
VIOS ’38 – sv DWSH ’18
Juliana Mill – SV Milsbeek
SES – Toxandria

16-12-18
sv DWSH ’18 – HRC ’27
Hapse Boys – SES
HBV – Juliana Mill

20-01-19
GVV ’57 – sv DWSH ’18
Juliana Mill – Estria
SES – Achates RKOSV

27-01-19
sv DWSH ’18 – VV De Zwaluw
Hapse Boys – Juliana Mill
SES – DSV

03-02-19
SCV ’58 – sv DWSH ’18
VV Gassel – SES
Juliana Mill – Achates RKOSV

10-02-19
sv DWSH ’18 – VV Sambeek
Juliana Mill – DSV
SES – FC Uden

17-02-19
SVS Stevensbeek – sv DWSH ’18
Achilles Reek – SES
VV Gassel – Juliana Mill

10-03-19
Elsendorp – sv DWSH ’18
SES – SIOL
Toxandria – Juliana Mill

17-03-19
sv DWSH ’18 – Astrantia
Juliana Mill – SES

24-03-19
sv DWSH ’18 – GVV ’57
Achates RKOSV – SES
Estria – Juliana Mill

07-04-19
HRC ’27 – sv DWSH ’18
Juliana Mill – HBV
SES – Hapse Boys

14-04-19
sv DWSH ’18 – VIOS ’38
SV Milsbeek – Juliana Mill
Toxandria – SES

21-04-19
SV Merselo – sv DWSH ’18
Juliana Mill – Festilent
SES – Estria

28-04-19
Inhaalprogramma

12-05-19
sv DWSH ’18 – VV Menos
SV Milsbeek – SES
SIOL – Juliana Mill

19-05-19
VV Holthees-Smakt – sv DWSH ’18
Juliana Mill – FC Uden
SES – HBV

26-05-19
sv DWSH ’18 – Fiducia
Achilles Reek – Juliana Mill
Festilent – SES


Terug naar programma overzicht.