OCMill Lentegasten met interessante ondernemers en mooie muziek
Woensdagavond 20 maart organiseert het Ondernemers Collectief Mill vanaf 20.00 uur in Kasteel Tongelaar in Mill weer Lentegasten. Een ondernemers-netwerkavond waarop Corné Kremers praat met diverse interessante ondernemers.Dit alles in een Tv-setting wat later ook te zien is bij o.a. de Lokale Omroep Mill, Omroep Land van Cuijk en in de rubriek Video op inmill.nl.
Er zijn woensdag 20 maart gesprekken met Harm Verstraten en Ron Broeren van Dock4 studio’s, William van Katwijk van Bevers Steencentrum, Hetty en René van Doorn van van Doorn Feestartikelen en ook is cabaretière en onderneemster Christel de Laat te gast. Christel staat met haar theatershow komend seizoen in Myllesweerd in Mill en komt alvast wat vertellen over deze voorstelling, maar ook over al haar andere werkzaamheden zoals o.a. bij Omroep Brabant. Muzikale omlijsting is in handen van Mijke Slaats en Theo Gerrits uit Langenboom.
Aanmelden
Wilt u (als ondernemer) aanwezig zijn op Lentegasten? Laat dat dan weten via info@ocmill.nl of bel het Ondernemers Collectief Mill op tel. 0485-325634.