Telebingo bij Omroep Land van Cuijk:
Op zaterdag 7 mei om 20.30 uur is de eerste Telebingo bij Omroep Land van Cuijk.
Kaarten zijn te bestellen vanaf vrijdag 29 april.
Hoe zit de Telebingo er in 2022 uit:
• We spelen 6 rondes vooreen volle kaart met een totaal prijzengeld van € 850,00.
• Telebingo kaarten kosten €10,00 per kaart.
• De betaling dient te worden voldaan op bankrekening NL83 Rabo 013.43.19.990 t.n.v. Lokale omroep Mill. (Voor de Telebingo houden wij voorlopig deze bankrekening aan.) Vermeld uw e-mailadres.
• De Telebingokaarten krijgt u op het doorgegeven mailadres wat bij de betaling is opgegeven. Woont u in Mill, Sint Hubert, Langenboom of Wilbertoord dan kunnen we ze desgewenst bezorgen. Geef dan wel bij betaling uw adres op.
• De bingo wordt enkel uitgezonden op het tv-kanaal van Omroep Land van Cuijk en via de tv-stream van de omroep. Deze stream kunt u vinden op de website omroeplvc.nl. Let op! U kunt dus niet via het radiokanaal de Telebingo luisteren.
• Bingokaarten zijn te bestellen een week voordat de bingo wordt gespeeld. De exacte datum wordt telkens via de media bekend gemaakt.
Wellicht zullen er in de toekomst wat veranderingen plaatsvinden in deze opzet. Uiteraard wordt u daarvan via de media op de hoogte gehouden. Wilt u via de mail op de hoogte worden gehouden, dan kunt u uw gegevens achterlaten op onderstaand mailadres. Wij mailen u dan als er nieuws is.
Ook voor vragen of opmerkingen kunt u ons bereiken via: telebingo@omroeplvc.nl.